795290-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Måltidsleveranser – Måltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende
BeskrivningUpphandlingen omfattar leveranser av måltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende.
Intern identifierareHV 2023/622
Förfarandets viktigaste kännetecken-
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMåltider till Koppargårdens vård- och omsorgsboende