See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnhandelssortiment
Beskrivning: Järnhandelssortiment inklusive bland annat fästmaterial, handverktyg och arbetskläder
Intern identifierare: SU FV-2495-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 24951000 Fetter och smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Järnhandelssortiment