795384-2025 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flyttjänster och flyttstäd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster och flyttstäd
BeskrivningAnnons
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 64121000 Budtjänster med olika transportmedel, 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001