795443-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – För utförande av tankbeläggning i Södermanlands län 2026-2028
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av tankbeläggning i Södermanlands län 2026-2028
BeskrivningTankbeläggning inom Södermanlands län 2026-2028
Intern identifierareKOM-418369
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av tankbeläggning i Södermanlands län 2026-2028