See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern Öppenvård 2025 ramavtal
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för avrop vid behov av externa placeringar för insatser inom strukturerad öppenvård för barn och unga.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Strukturerad öppenvård för barn och unga
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85112200 Öppenvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A1 Intensiv och strukturerad behandling och stöd (närhet)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85310000 Socialt arbete, 85312000 Socialvård utan inkvartering, 85320000 Socialvård, 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: A2 Intensiv och strukturerad behandling och stöd (Sverige)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: B Intensivt strukturerat behandlingsprogram
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: D1 Familjepedagogiska insatser (svenska)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: D2 Familjepedagogiska insatser (andra språk)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: D3 Familjepedagogiska insatser (säkerhetsplanering)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: E Insatser/strukturerad behandling och stöd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: H Heder/hedersutredning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: I Omsorgsbedömning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: J1 Externa stödsamtal för våldsutsatta
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: J2 Externa stödsamtal för våldsutövare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109498:Lot:11