79557-2023 - ÄndringSverige-Ludvika: Kemiska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färghandelsvaror 2023
Referensnummer: GNU 2022/154
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Färghandelsvaror avsedda för fastighet, byggnation och reparation ex. färg, spackel, tapeter, penslar, täckmaterial och övrig måleriutrustning.