See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bi-Level Avancerad
Beskrivning: Upphandling av avancerade Bi-Level utrustning
Intern identifierare: 2025-O000101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000