2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av service och installation av ventilation
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal ventilationsarbeten för MKB:s fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2025MKB-1721
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se upphandlingen
Intern identifierare: 1732058-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A - fastigheter med boende
Intern identifierare: 1754618-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B - lokaler för verksamhet
Intern identifierare: 1754622-2