Officiellt namn: Hebygårdar Aktiebolag Postadress: Box 29 Ort: Heby Postnummer: SE-744 21 Land: Sverige Att: Roger Österberg E-post:roger.osterberg@heby.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Hebyfastigheter/Hebygårdar 2016.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 6: Finansiella tjänster a) Försäkringstjänster b) Bank- och investeringstjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Uppsala län.
Nuts-kodSE121 Uppsala län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Företag- och fastighetsförsäkring för Hebyfastigheter och Hebygårdar fr.o.m. 1.1.2017- 31.12.2019 med rätt till ett års förlängning.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))