See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd arkiv och registratur
Beskrivning: Konsultstöd för arkiv och registratur ska upphandlas.
Intern identifierare: 25/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 72512000 Dokumenthanteringstjänster, 79995100 Arkiveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000