See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datorer till ambulans och sjuktransport
Beskrivning: Upphandlingen avser datorer och dockningsstationer av nedan modell till Region Dalarnas ambulanser och sjuktransporter. - Datorer Getac UX10 och Getac F110 inkl garanti, batteri, leverans - Dockningsstation passande datormodell UX10, inkl garanti och leverans - Dokumentation - Utökad garanti på 2 år Region Dalarna önskar få anbud från de leverantörer som kan sälja ovanstående modeller av datorer.
Intern identifierare: HSN 2025/1478
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000