79682-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – E20 Skulltorpsmotet - Projektering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E20 Skulltorpsmotet - Projektering
Beskrivning: Uppdraget omfattar Vägplan, projektering/framtagande av förfrågningsunderlag för Utförandeentreprenad samt Fältarbeten enligt E2-bilagan
Intern identifierare: KOM-410561
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E20 Skulltorpsmotet - Projektering