2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hissar - serviceavtal 2
Beskrivning: Service, underhåll, reparationer och jourservice för hissar.
Intern identifierare: Änr 154893
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 42417000 Hissar och transportörer, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000