See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsautomater
Beskrivning: Kommunen avser att teckna ett hyresavtal gällande parkeringsautomater med tillkommande service.
Intern identifierare: TF2023/914
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30144200 Biljettmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbud
Beskrivning: Ramavtal för hyra av parkeringsautomater
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav
Beskrivning: Ramavtal för hyra av biljettautomater