796999-2024 - Resultat
Sverige – Datatjänster – Systemstöd för livsmedelsupphandling och uppföljning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystemstöd för livsmedelsupphandling och uppföljning
BeskrivningUpphandling av systemstöd för livsmedelsupphandling och uppföljning för Ängelholms kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUppföljningssystem av livsmedel (beställning inkom 2023-03-06) samt kostdatasystem
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84498:Lot:1