See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärlkateterlås
Beskrivning: Upphandling av kärlkateterlås för Region Skåne.
Intern identifierare: 2025-O001310
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141240 Katetertillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1673387
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation - Generella krav
Intern identifierare: 1717627