2. Förfarande
Förfarande
Titel: Passaden 3 TB för mottagning av förorenade massor
Beskrivning: Uppdraget gäller mottagning av förorenad mark från fastigheten Passaden 3 i Borgholm, Öland.
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000