2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare väg och byggnadsverk på heltid till enhet IVvrv1
Beskrivning: Byggledare på heltid till enhet IVvrv1 inom verksamhetsområde Investering sökes som kan bistå enheten med rätt kompetens för uppföljning av entreprenadkontrakt inom ramen för den beläggningsgrad som anges i UK § 1. Resursen ska även vid behov vara behjälplig i projekt som byggsakkunnig före entreprenadskede samt även kunna agera som delprojektledare vid behov.
Intern identifierare: KOM-418858
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare väg och byggnadsverk på heltid till enhet IVvrv1