2. Förfarande
Förfarande
Titel: Käkbensförankrade implantat
Beskrivning: En samverkansupphandling av käkbensförankrade implantat för Region Kalmar län och Folktandvården Skåne AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Ytterligare klassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001