797623-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arbete på byggnadsställning – Ställningsbygg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelStällningsbygg
BeskrivningStällningsmontage i Skellefteå Krafts anläggningar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262100 Arbete på byggnadsställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118374:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45262110 Nedmontering av byggnadsställning, 45262120 Uppförande av byggnadsställning