2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Besiktning idrottshallar
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på ramavtal besiktning idrottshallar. Ramavtalet omfattar årlig säkerhetsbesiktning av Beställarens sport- och idrottsanläggningar inomhus gällande fast och lös utrustning, golv och linjemarkeringar, ridåväggar. Det ingår också bevakning av tidpunkter för besiktning samt föreslå åtgärder och ta fram åtgärdskostnader. Service, underhåll och reparationer kan bli aktuella efter anmärkning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121719:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning