79815-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Melleruds bostäder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Melleruds bostäder
BeskrivningUpphandlingen avser att leda till ett ramavtal för utförande av städtjänster i fastigheter och anläggningar ägda och förvaltade av AB Melleruds Bostäder.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118902:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90910000 Städning