2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagande förorenade massor
Beskrivning: Uppdraget gäller mottagning av förorenade massor från Borgholms kommun.
Intern identifierare: 24/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000