798293-2025 - Resultat
Sverige – Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare – Bussresor - beställningsresor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBussresor - beställningsresor
BeskrivningBeställningsresor med buss
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001