798468-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Budtjänster – Bud dagligvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBud dagligvaror
BeskrivningBud dagligvaror
Intern identifierareN050U25-213
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64120000 Budtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBud dagligvaror