2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mejerivaror Mjölby & Motala
Beskrivning: Mejerivaror till Mjölby kommun samt Motala kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111676:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter