See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elevregister kommunal vuxenutbildning
Beskrivning: Upphandlingen avser ett kvalificerat verksamhetsstöd för kommunal vuxenutbildning på grundläggande och gymnasial nivå.
Föregående meddelande: 079917-2021
Intern identifierare: 2020/KSUH 0059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000