See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Applikation för avfallstjänster
Beskrivning: En applikation för avfallshantering vars huvudsakliga syfte är att Vafabmiljös kunder på ett enkelt sätt ska kunna ta del av information om kommande tömningsdagar för sina avfallskärl, få vägledning kring avfallssortering och ta emot aktuell information från Vafabmiljö. Applikationen ska även möjliggöra utskick av pushnotiser, exempelvis påminnelser om tömning eller driftstörningar, samt stödja vissa självservicetjänster som att se fakturor, hantera ärenden eller uppdatera kontaktuppgifter.
Intern identifierare: 2024/649-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Applikation för avfallstjänster
Intern identifierare: 1555434-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1555432-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1555433-2