2. Förfarande
Förfarande
Titel: Originalframställning av svällpappersbilder
Beskrivning: Upphandling av originalframställning av svällpappersbilder. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsunderlaget med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: 2 STO-2025/96
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22800000 Register, kontoböcker, pärmar, blanketter och övriga trycksaker av papper eller kartong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Svällpappersbilder
Beskrivning: Specialpedagogiska skolmyndigheten, SPSM, upphandlar ramavtal avseende originalframställning av svällpappersbilder enligt upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 1670343-68935401710eb8c6aca40c25
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1756238-68935401710eb8c6aca40c28