799060-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Släckbilar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläckbilar
BeskrivningUpphandlingen omfattar släckbilar till RSNV.
Intern identifierare186/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34110000 Personbilar, 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSläckbilar
Intern identifierareSläckbilar