799420-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för säkerhet – Stöd för personalsäkerhet och omvärldsbevakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStöd för personalsäkerhet och omvärldsbevakning
BeskrivningSystem för hantering och omvärldbevakning inom personsäkerhet samt tjänster inom bakgrundskontroller, säkerhetsprövning m.m..
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119561:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 75241000 Tjänster för allmän säkerhet