Denna upphandling avser schackel för konventionell sammanlänkning av kätting i varierade beslag, öglor och mellan olika kättingar i sig, vid förankring av sjösäkerhetsanordningar inom Sjöfartsverket.
Upphandlingsföremål
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44523000 Gångjärn, armatur och beslag, 44530000 Fästen för industriellt bruk, 44540000 Kedjor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen