See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sekvenseringsutrustning - Long read
Beskrivning: Utrustning för long-read sekvensering med tillhörande reagenser och förbrukningsmaterial
Intern identifierare: RS 2023-00549
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan och avtal (1)
Beskrivning: utrustning för long-read sekvensering med tillhörande reagenser och förbrukningsmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation