2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresupphandling Förvarsenhet Norrland
Beskrivning: Migrationsverket inbjuder Er att lämna anbudsansökan gällande hyresupphandling för förvarsenhet i Norrland.
Föregående meddelande: 1234567-2020
Intern identifierare: 3.2.1-2020-23405
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000