2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykolog för bedömning vid rekrytering
Beskrivning: Psykolog för urvalsbedömning vid rekrytering, inklusive teståterkoppling, skriftligt utlåtande och föredragning av testresultat.
Intern identifierare: ÅM2026-141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000