2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omvärldsbevakningsverktyg
Beskrivning: Omvärldsbevakningsverktyg som hjälper myndigheten att identifiera, bevaka och analysera omvärldshändelser och omvärldstrender som bedöms som strategiskt viktiga för SPSM.
Intern identifierare: 2 STO-2025/1181
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000