See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel
Beskrivning: Heby kommun upphandlar maskindiskmedel, torkmedel och rengöringsmedel för Knivsta, Tierp, Östhammar och Heby kommuner.
Intern identifierare: SBN/2024:19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000