800080-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Parkeringsförvaltning – TI 2025-1180 Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1180 Parkeringsövervakning
BeskrivningUpphandlingen avser parkeringsövervakning för Katrineholms kommun, Flens kommun, Flens Bostads AB och Vingåkers kommun.
Intern identifierare25/84
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000