2. Förfarande
Förfarande
Titel: Områdessäkerhet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar områdessäkerhet och är uppdelad i 3 kategorier, fysiskt skydd, säkerhetsteknik och bevakning.
Intern identifierare: 25/33
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000