See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bärgningstjänster för tungtrafik inom Örebro län
Beskrivning: Upphandling av bärgningstjänster för tungtrafik inom Örebro län.
Intern identifierare: SVEA240124
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50118300 Bärgning av bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000