See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plastfickor till båtsportkort och sjökortsfodral
Beskrivning: Ramavtal för avrop av plastfickor. Plastfickorna är avsedda för förpackning av båtsportkort samt sjökort.
Intern identifierare: 24-05471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000