2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för automatiserad extraktion av DNA/RNA från vävnad/tumörer
Beskrivning: Upphandling av Utrustning för automatiserad extraktion av DNA/RNA från vävnad/tumörer
Intern identifierare: 2024-O001375
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)