80033-2020 - ÄndringSverige-SÖDERTÄLJE: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1029 AV utrustning Södertälje, Nykvarns, Salems, Vingåkers, Flens, Gnesta, Katrineholm kommun och Telge AB
Referensnummer: TI 2019-1029
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
TI 2019-1029 Upphandling av AV utrustning för Södertälje, Nykvarns, Salems, Vingåkers, Flens, Gnesta, Katrineholm kommun och Telge AB