80052-2024 - Resultat
Sverige – Diverse brandskyddsutrustning – Inköp, service, kontroll och utbyte av brandskyddsutrustning RV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp, service, kontroll och utbyte av brandskyddsutrustning RV
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att säkerställa fungerande underhåll och kontroll av släckutrustning utförd av fackman. Region Västmanland, har därför för avsikt att upphandla sitt löpande behov av underhåll utförd av fackman, samt verkstadsgenomgång av handbrandsläckare och inomhusbrandposter i byggnader och fordon. Dessutom finns ett behov av nyanskaffning av brandskyddsutrustning.
Intern identifierareIN-IN23-0418
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKontroll och planerat underhåll av handbrandsläck.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelE-handel
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGenerell del