800533-2025 - Resultat
Sverige – Underhåll av hissar – Hisservice och ombyggnationer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHisservice och ombyggnationer
BeskrivningHisservice
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelHisservice - Löpande service-, tillsyn- och skötselarbeten
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107290:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHisservice - Ombyggnationer
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107290:Lot:2