2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildningar Fältsäkerhet och Akutsjukvård 202547
Beskrivning: PS-bolagen upphandlar utbildningar i fältsäkerhet och akutsjukvård.
Intern identifierare: 202547
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000