See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konduktiv Pedagogik
Beskrivning: Upphandling av Konduktiv Pedagogik
Intern identifierare: 2024-O000418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Instruktioner
Intern identifierare: 2024-O000418-0
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Konduktiv Pedagogik, Rörelseträning för personer med Cerebral Pares
Intern identifierare: 2024-O000418-1