800884-2025 - Resultat
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjuts och skoltransporter med buss
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts och skoltransporter med buss
BeskrivningTidtabellförlagd skolskjuts, skoltransporter samt beställningsresor med buss
Intern identifierareBSN 2025/0739
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTidtabellförlagd skolskjuts med buss
BeskrivningSkolskjuts, skoltransporter samt beställningsresor med buss
Intern identifierare1592021-67f8fa46ba42d5197e076b57
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsmatris
BeskrivningPrismatris
Intern identifierare1653971-67f8fa46ba42d5197e076b5a