800998-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Biträdande produktionsledare berg, program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiträdande produktionsledare berg, program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
BeskrivningResurs- och kompetenskonsult: Produktionsledare berg för program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Intern identifierareKOM-418532
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningResurs- och kompetenskonsult: Biträdande produktionsledare berg för program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Intern identifierareBiträdande produktionsledare berg, program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan