80116-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – Entreprenaddäck samt service
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenaddäck samt service
BeskrivningInköp av entreprenaddäck samt tillhörande service.
Intern identifierare2021/0522-VKF
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAllmän del
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDäck
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelEgenförsäkran